iННОВАЦiЙНИЙ. ПРОДУМАНИЙ. ЕКОЛОГiЧНИЙ

Акварель 09
житловий квартал на Таiрова з розвиненою iнфраструктурою для життя

Залишайте заявку та отримайте iнформацiю про цiни, планування, варiанти розстрочки, умови покупки:
залишити заявку
Про Проєкт
Житловий квартал А09 -
Це новий проєкт вiд будiвельної компанiї Акварель. Вiн являє собою квартал у житловому районi на Таїрова з розвиненою iнфраструктурою та максимально продуманими умовами для життя.
A09 A09
 1. Це житловий квартал для тих, кому важливо почуватися комфортно, безпечно та економити свiй час, не виходячи з району. На територiї кварталу буде все, що потрiбно для задоволення щоденних потреб: магазини, кафе, торговий центр, бiзнес-центр, зони для спорту, прогулянок, вiдпочинку. Бiльше не потрiбно далеко їхати за покупками, розвагами чи прогулянками, ви можете вести повноцiнний спосiб життя прямо у своєму кварталi.
 2. Внутрiшня iнфраструктура продумана таким чином, щоб ви могли повноцiнно вiдпочивати у вiльний час, навiть не залишаючи територiю кварталу. До ваших послуг рiзноманiтнi кафе, магазини, зона барбекю, зони для настiльних iгор та проведення заходiв, а також зелена пiшохiдна зона для прогулянок.
Переваги кварталу
 • Двiр
  без машин
  це не тiльки безпека ваших дiтей та улюбленцiв, але також бiльше простору для прогулянок, тиша та свiже, не забруднене вихлопами повiтря.
 • Безпека
  для вас та вашої сiм'ї
  вiдсутнiсть машин та стороннiх людей забезпечить вам спокiй за себе та свою сiм’ю. Ви можете не боятися вiдпускати дитину пограти у дворi або виходити в магазин пiзно ввечерi.
 • ТРЦ та БЦ у кроковiй доступностi — на першому поверсi буде ринок зi свiжими фермерськими продуктами, на другому — магазини, кафе та розваги для всiєї родини, а далi офiснi примiщення для роботи. Ви зможете робити всi необхiднi покупки, вiдпочивати, працювати та задовольняти свої потреби на територiї кварталу.
 • iгровi зони
  для дiтей
  ми подумали також про найменших мешканцiв, i розташували на територiї не тiльки дитячi майданчики для рiзного вiку, але також альпiйську гiрку та рiзнi iгровi простори, щоб малюкам було чим себе зайняти.
Залишайте заявку
та отримайте детальну консультацію
Додатковi переваги
Прогулянковi зони
Закритi двори
Пiдземний паркiнг
Цiло-
добове вiдеоспостереження
Зручнi планувальнi рiшення
Планування
вiд 10%
Перший внесок
Смарт
Цiна вiд
22 359$
Розстрочка до
49 мiсяцiв
Перший внесок вiд
10%
Детальніше
Однокімнатна
Цiна вiд
27 857$
Розстрочка до
49 мiсяцiв
Перший внесок вiд
10%
Детальніше
Двокімнатна
Цiна вiд
42 221$
Розстрочка до
49 мiсяцiв
Перший внесок вiд
10%
Детальніше
iнфраструктура поруч iз комплексом:
 • icon
  Центр мiста/море:
  До центру мiста можна доїхати за 35 хвилин машиною або за годину громадським транспортом — у той бiк їдуть маршрутнi таксi № 220, № 221, № 146 та № 150. Дорога до моря та парку «411-ї батареї» займе 10 хвилин на авто.
 • icon
  Навчальнi заклади:
  В окрузi знаходиться безлiч навчальних закладiв для дiтей рiзних вiкових груп: школи № 89, № 86, НВК «Надiя», дитячi садки № 106, № 310, «Мрiя», «Барбариски» та iншi.
 • icon
  Тренажернi зали:
  Любителi активного способу життя зможуть вiдвiдувати найближчi тренажернi зали Kadorr Fitness, Олiмп та Виток. За 2 км вiд будинку працює дитячий футбольний клуб «Чорноморець».
 • icon
  Медична допомога:
  Якщо потрiбна допомога лiкаря — у 5 хвилинах ходьби є приватна клiнiка Grizan’s Medical. До мiської стоматологiї, дитячої полiклiнiцi та амбулаторiї сiмейного лiкаря 10 хвилин на авто.
Розташування

Залишайте заявку та отримайте консультацiю

або